Uchwyty do telefonu Hama – recenzja i opinie użytkowników

image

Mimo że uchwyt do telefonu jest dość prostym w swojej konstrukcji urządzeniem, to gdy nie jest odpowiednio dopasowany, będzie nie tylko niewygodny, ale też nie spełni swojej głównej funkcji.

Hama uchwyt na telefon – charakterystyka firmy

HAMA to niemiecka marka akcesoriów do sprzętu audio, wideo, fotograficznego i komputerowego. Hama GmbH & Co. KG została założona w 1923 roku i początkowo nosiła nazwę Hamaphot. W początkowej fazie rozwoju firma produkowała sprzęt do laboratoriów fotograficznych.

Obecnie pod marką HAMA produkowanych jest około 18 000 pozycji akcesoriów do wszelkiego rodzaju sprzętu multimedialnego. Są to różnego rodzaju akcesoria, torby, pokrowce na sprzęt multimedialny. Karty pamięci, czytniki kart, zestawy słuchawkowe i słuchawki, dyski zewnętrzne, klawiatury, myszki, kable, przejściówki, akcesoria samochodowe Hama – uchwyt na telefon, a także sprzęt kompatybilny z Apple.

Ze względu na wysoką jakość produktów, użytkownicy docenili markę Hama. Uchwyt na telefon sygnowany przez tą firmę, jest dostępny w formie poziomej lub pionowej.

Hama uchwyt samochodowy FC10 Motion –zalety urządzenia

Hama uchwyt samochodowy FC10 Motion pozwala na bezprzewodowe ładowanie smartfonów z technologią Qi. Automatyczne uchwyty elektromechaniczne zapewniają pewny uchwyt smartfona. Telefon można wygodnie umieścić w podstawce jedną ręką, co automatycznie uruchamia uchwyt. Dioda LED wskazuje informacje o stanie urządzenia. Hama uchwyt samochodowy FC10 Motion ma kompaktową konstrukcję, co ułatwia jej przechowywanie.

Konstrukcja pozwala na dwa sposoby montażu uchwytu na telefon komórkowy w pojeździe. Uchwyt z przyssawką jest przeznaczony do mocowania na przedniej szybie lub górnej krawędzi deski rozdzielczej. Wygodniejszy jest jednak uchwyt zaciskowy do otworów wentylacyjnych. Niektóre modele Hama zawierają przystawki do mocowania i zaciski. Mocowanie zaciskowe sprawdza się tylko wtedy, gdy deska rozdzielcza posiada klasyczną kratkę wentylacyjną z szerokimi, stabilnymi poprzeczkami.

Hama uchwyt samochodowy FC10 Motion

Hama uchwyt samochodowy Flipper z magnesem

Konstrukcja uchwytu jest prosta i niezwykle wygodna. Hama uchwyt samochodowy Flipper mocno utrzymuje telefon w pionie, ale też pozwala na jego szybkie wyjęcie. Magnetyczny uniwersalny uchwyt na smartfon firmy Hama jest dyskretny i kompaktowy. W zestawie otrzymujemy samoprzylepny arkusz magnetyczny na tył smartfona.

Telefon komórkowy można trzymać zarówno poziomo, jak i pionowo. Hama uchwyt samochodowy Flipper wykorzystuje ciężar telefonu komórkowego. Elementy mocujące połączone z systemem pull-harmonica automatycznie kurczą się, gdy telefon jest ustawiony pionowo.

HAMA Gravity Pro - Opinie użytkowników

Dzięki uniwersalnemu zestawowi uchwytów firmy Hama z przyssawką, możesz nawet bezpiecznie odbierać połączenia podczas jazdy. Jakie jeszcze zalety ma HAMA Gravity Pro? Opinie użytkowników najczęściej dotyczą jego konstrukcji.

HAMA Gravity Pro pozwala na indywidualne dopasowanie do urządzenia za pomocą ruchomego uchwytu zaciskowego. Urządzenie można regulować pod kątem nachylenia dzięki przegubowi. Kompaktowa konstrukcja zapewnia oszczędność miejsca. Co jeszcze można powiedzieć o HAMA Gravity Pro – Opinie wskazują na elegancką konstrukcję.

Uchwyt zacisku wykonany jest z wytrzymałego aluminium Pasuje do każdego smartfona z etui lub bez. Samochodowy uchwyt na telefon komórkowy jest kompatybilny ze smartfonami o szerokości 5,9 cm. Dostęp do gniazda ładowania smartfona pozostaje swobodny, dzięki czemu urządzenie można ładować również podczas jazdy. Silikonowe i plastikowe wkładki w uchwycie zaciskowym chronią smartfon przed zarysowaniami.