Uchwyty do telefonu Baseus – recenzja i opinie użytkowników

image

Uchwyty do telefonu sygnowane przez markę Baseus są powszechnie cenione za swój uniwersalny charakter i jakość wykonania.

Baseus uchwyt na telefon – opis produktu

Uchwyt oferowany jest przez producenta w kilku konfiguracjach i kolorach. Baseus uchwyt na telefon może być mocowany na deflektorze lub wysuwany. Dostępny jest w dwóch kolorach: czarnym i srebrnym.

Podobnie jak wszystkie produkty Baseus, uchwyt na telefon jest dostarczany w białym pudełku ze zdjęciem urządzenia. Przód pudełka przedstawia uchwyt samochodowy na telefon, a tył pudełka przedstawia opcje montażu w samochodzie. Na bocznych ściankach umieszczono małą instrukcję obsługi uchwytu i możliwości tego konkretnego uchwytu.

Uchwyt jest wysokiej jakości i masywny. Elementy uchwytu wykonane są z tworzywa sztucznego z elementami metalowymi. Sam uchwyt ma przezroczystą podstawę. Mechanizm nóżek trzymających smartfon wykonany jest z aluminium, gumy lub ma silikonowe podkładki, przyklejone do samych nóżek dla mocniejszego chwytu.

Uchwyt Baseus Osculum - Opinie klientów

Jakie zalety ma uchwyt Baseus Osculum? Opinie wskazują na sposób mocowania. Długi drążek mocujący jest wykonany z grubego i mocnego tworzywa sztucznego i składa się z dwóch ramion. Z zewnątrz widoczne są dwa elementy blokujące, jeden blokuje przyssawkę, a drugi blokuje ramię z zawiasem, na którym zakładany jest uchwyt na telefon Baseus Osculum. Opinie wskazują, że taki projekt zapewnia dużą swobodę podczas montażu. Z wnętrza drążka widać dużą przyssawkę, naprawdę mocną oraz ruchomy mechanizm drążka. Oś łącząca dwie połówki pręta jest metalowa.

Uchwyt Baseus Metal Age

Uchwyt Baseus Metal Age - Opinie klientów

Dobrym wyborem jest też składany, samoprzylepny, czarny uchwyt Baseus Metal Age. Opinie klientów wskazują na niską wagę i kompaktowy rozmiar produktu. Baseus Metal Age ma wymiary: 62x26,3x4mm. Waga: 3,5g. Jest kompatybilny ze smartfonami od rozmiaru 5,4. Jakie zalety ma uchwyt Baseus Metal Age. Opinie wskazują na:

  • Dzięki pełnemu obrotowi podstawki możesz ustawić smartfon tak, jak chcesz.
  • Dopasowujesz kąt nachylenia smartfona tak, aby ekran znalazł się w idealnej pozycji.
  • Możesz nadal ładować swój smartfon bezprzewodowo.
  • Z łatwością przymocujesz podstawkę lub etui do smartfona bez użycia narzędzi, wystarczy taśma dwustronna.

Uchwyt na telefon Baseus - Opinie klientów

Kiedy przydatny będzie nam uchwyt na telefon Baseus? Opinie wskazują na kompatybilność z modelami od 4 do 6 cali. Konstrukcja uchwytu jest obrotowa, więc podczas jazdy samochodem ekran smartfona można obracać i używać jako nawigatora. Mocowanie wkłada się w deflektor. Łatwy w użyciu ekran dotykowy i wygodnie położone złącza, to kolejna zaleta, jaką ma uchwyt na telefon Baseus. Opinie klientów często dotyczą także obudowy.

Uchwyt wykonany jest ze stopu aluminium i tworzywa ABS. Brak ostrych narożników, to gwarancja, że powierzchnia smartfona nie zostanie zarysowana. Uchwyt obraca się o 360 stopni - to pozwoli ci wybrać dogodną dla ciebie pozycję smartfona. Uchwyt mocuje się do otworu wentylacyjnego bez przyklejania lub wiercenia, dzięki czemu pasuje do prawie każdego samochodu i można go łatwo usunąć.

Dzięki temu uchwytowi, korzystanie z GPS do nawigacji nigdy nie było łatwiejsze. Nie musisz od czasu do czasu sięgać po telefon, aby śledzić trasę. Możesz też swobodnie słuchać muzyki podczas jazdy. Zamontuj telefon w uchwycie i sparuj go z Bluetooth zintegrowanym z pojazdem, a następnie odtwarzaj muzykę. Dzięki funkcji łączności Bluetooth możesz odtwarzać muzykę za pomocą przycisków na kierownicy.