Xiaomi Selfie Stick Tripod – recenzja i opinie użytkowników

image

Selffie stick jest dziś jednym z najpopularniejszych gadżetów, przeznaczonych do smartfonów.

Do czego służy kijek do selfie Xiaomi?

Prototyp nowoczesnego kijka do selfie narodził się w 1995 roku. Wtedy ten wynalazek został uznany za jeden z najbardziej bezużytecznych. Czasy się jednak zmieniają i dziś selfie stick zyskał miano jednego z najlepszych wynalazków.

Konstrukcja kijka do selfie przypomina klasyczny monopod do aparatu cyfrowego. Kijek do selfie Xiaomi rozkłada się jak teleskop od 23 do 109 cm, a jego koniec zwieńczony jest mocowaniem do telefonu. Aby zrobić selfie, musisz wybrać tryb fotografowania z timerem w smartfonie, zamocować telefon, wybrać najbardziej udany kąt i poczekać, aż timer zadziała.

Zaletami urządzenia jest lekkość oraz długość sztyftu, która pozwala na wykonanie dowolnego zdjęcia. Kijek do selfie Xiaomi łączy się ze smartfonem przez gniazdo audio. Zasada jego działania jest następująca: należy zamocować telefon na drążku, włożyć przewód monopodu do gniazda audio i nacisnąć przycisk na drążku.

Xiaomi Selfie Stick Tripod – czym się wyróżnia?

Xiaomi Selfie Stick Tripod jest wykonany z wysokiej jakości materiałów. Uwagę zwraca też jakość mocowania. Na gwincie można zamocować nie tylko smartfon, ale także aparat fotograficzny. Wbudowany przycisk jest doskonałą opcją dla entuzjastów outdooru, którzy lubią pływać, jeździć na nartach, wędkować. Przycisk pozwala na wykonywanie zdjęć, nawet będąc w ruchu.

Xiaomi Selfie Stick Tripod ma solidne mocowanie segmentów sztyftu. Ta funkcja zapobiega przechylaniu smartfona. Mocowanie jest wyposażone w uszczelki, nie ma luzów i pasuje rozmiarem do większości telefonów. Standardowym mocowaniem smartfona jest ramka z zatrzaskami.

Xiaomi Selfie Stick Tripod

Selfie Stick xiaomi bluetooth – Zalety

Selfie Stick Xiaomi Bluetooth rozciąga się na maksymalność długość 420 mm. Długość po złożeniu - 190 mm. Przybliżony zakres regulacji uchwytu smartfona: 56 - 89 mm; zasięg sieci bezprzewodowej od pilota wynosi 10 m. Waga urządzenia to jedyne 155 g.

Selfie Stick Xiaomi Bluetooth wykonano z bardzo dobrej jakości gęstego tworzywa ABS. Wszystkie elementy są ciasno spasowane. Na górze znajduje się gumowany uchwyt na smartfon. Może się on obracać o 360 stopni.

Ma składaną konstrukcję, dzięki czemu smartfon można całkowicie zbliżyć do korpusu statywu, a w drugim kierunku można go obrócić tylko o 30 stopni.

Xiaomi Selfie Stick Tripod – Opinie użytkowników

Mi Selfie Stick jest wykonany z tworzywa sztucznego z dodatkiem gumy. Górna część rękojeści wygląda jak gumowa tuleja, która służy jako obudowa modułu pilota Bluetooth. Chwyt telefonu (uchwyt), jak również rączka wychodząca, wykonane są z metalowych profili pustych w środku.

Xiaomi Mi Selfie Stick Tripod waży zaledwie 149 gramów. Jest jednym z najlżejszych w swoim asortymencie. W zależności od używanego telefonu komórkowego łączna waga selfie sticka z telefonem wyniesie 300-400 gramów, co sprawia, że korzystanie z urządzenia jest bardzo wygodne.

Xiaomi Mi Selfie Stick Tripod to wielofunkcyjny produkt będący połączeniem standardowego selfie sticka oraz statywu. Jakie są największe atuty Xiaomi Selfie Stick Tripod? Opinie użytkowników wskazują na uniwersalny charakter urządzenia.

Xiaomi Selfie Stick Tripod został zaprojektowany, aby ułatwić nagrywanie filmów i robienie zdjęć. Mi Selfie Stick można rozciągnąć do 42 cm i złożyć do 19 cm. Xiaomi dołączył w zestawie mini pilota z obsługą Bluetooth 3.0. Pozwala sterować telefonem podczas nagrywania filmu czy wykonywania zdjęć.

Co jeszcze wyróżnia Xiaomi Selfie Stick Tripod? Opinie użytkowników często dotyczą zastosowania selfie sticka. Uchwyt Mi Selfie Stick może pomieścić telefony o szerokości od 56 mm do 89 mm w pozycji poziomej.