Selfie stick ze statywem Huawei AF15 – recenzja i opinie użytkowników

image

Selfie stick w ciągu kilku ostatnich lat stał się jednym z najpopularniejszych akcesoriów do smartfonów

Kijek do selfie Huawei – Zastosowanie

Głównym zastosowaniem selfie sticka jest ułatwienie zrobienia klasycznego selfie. W tym przypadku nie ma potrzeby angażowania kogoś z zewnątrz, kto zrobi nam zdjęcie. Ponadto kijek do selfie Huawei zapewnia szereg dodatkowych funkcji, do których należy przede wszystkim robienie zdjęć pod nietypowymi kątami: z góry, z dołu, z boku.

Z jego pomocą możesz podążać za poruszającym się obiektem, wybierając najdogodniejszy moment do wykonania zdjęcia. Kijek do selfie Huawei pozwala poszerzyć kąt fotografowanego obrazu, co jest bardzo przydatne np. podczas filmowania koncertów czy meczów piłki nożnej. Wreszcie użycie urządzenia pozwala na mniejsze obciążenie dłoni, co oznacza poprawę jakości otrzymywanych zdjęć, a zwłaszcza filmów.

Selfie stick Huawei AF15 – Wygląd i jakość

Selfie stick w połączeniu ze statywem to stosunkowo nowy trend. Selfie stick Huawei AF15 wyróżnia się wysoką jakością wykonania, ergonomią. Jego długość po złożeniu to 18,5 cm Średnica rączki - 2,7 cm Waga - 165 g.

Uchwyt na smartfona składa się do tyłu w celu przełączenia do pozycji roboczej. Mocowanie smartfona odbywa się za pomocą sprężynowego paska jak w większości podobnych urządzeń. Stały drążek jest wyposażony w klejone gumowane regulatory dla mocniejszego zamocowania. Gumę nakłada się w całości na listwę dociskową. W płaszczyźnie pionowej Selfie stick Huawei AF15 ma uchwyt obracający się o 360 stopni w dowolnym kierunku z ustalaniem pozycji co 45 stopni. Wzdłuż swojej osi uchwyt również obraca się o 360 stopni w dowolnym kierunku, ale tutaj są tylko dwie stałe pozycje - 0 / 180 stopni.

Selfie stick Huawei AF15

Huawei AF15 vs AF15 PRO – Zalety produktu

Szerokość ramy to 5,5 cm. Skok sprężyny to 2,5 cm. Pozwala to mocować smartfony o przekątnych od 3,5 do 5,5 cala. Jednocześnie margines odległości, gdy listwa dociskowa jest umieszczona od dołu, jest wystarczający do jej montażu. Gdy listwa dociskowa znajduje się u góry, uchwyt z telefonem można obrócić w lewo / w prawo o 45 stopni z ustaloną pozycją. Rękojeść Huawei AF15 vs AF15 PRO wykonana jest w formie trzech pasków, a od spodu wyposażona w antypoślizgowe nakładki.

W pozycji złożonej uchwyty trzymają się za pomocą magnesów. Podczas montażu statywu dół rury teleskopowej podnosi się, dzięki czemu ciężar całej konstrukcji spada na wysunięte pręty. Całkowita wysokość statywu, licząc od podłogi do przedniego aparatu, to około 65 - 70 cm, w zależności od modelu telefonu. Całkowita maksymalna długość, jaką może osiągnąć Huawei AF15 vs AF15 PRO, to 74 cm. Uchwyt kijka do selfie wygodnie leży w dłoni. Dostęp do przycisku pilota jest również dość wygodny. Ponieważ Huawei AF15 vs AF15 PRO jest również statywem, pilot można zdjąć.

Pilot zasilany jest baterią. Pilot zdalnego sterowania jest włączany przez długie naciśnięcie spustu migawki. Wówczas ikona aparatu zacznie migać na zielono do czasu parowania. Po sparowaniu ze smartfonem przez Bluetooth wskaźnik świeci na zielono, a następnie gaśnie. To samo dzieje się za każdym razem, gdy naciskasz spust migawki. Maksymalna odległość robocza od pilota do telefonu wynosi 10 metrów.

Huawei Selfie Stick AF15 – Opinie użytkowników

Czy warto kupić Huawei Selfie Stick AF15. Opinie klientów są przychylne dla tego urządzenia. Bezprzewodowy monopod Huawei AF15 można łatwo przekształcić w statyw, aby wykonywać ujęcia grupowe.

Uwagę zwraca zwłaszcza uniwersalny charakter Huawei Selfie Stick AF15. Opinie wskazują, że ten monopol jest idealny, zwłaszcza do smartfonów z trybami fotografii nocnej i lekkiej. Długie ramię monopodu (660 mm) i pilot zdalnego sterowania pomagają robić wspaniałe zdjęcia także w nocy. Robienie selfie, nagrywanie filmów, a nawet prowadzenie rozmów wideo nigdy nie było tak łatwe i wygodne.