Hama Selfie Stick 57 BT z funkcją statywu – recenzja i opinie użytkowników

image

Na rynku dostępnych jest wiele akcesoriów do smartfonów. Jednym z nich jest selfie stick. Przydatny gadżet, który pozwala w sposób wygodny robić efektowne zdjęcia.

Do czego służy kijek do selfie HAMA?

Selfie stick, to urządzenie, które stało się niezwykle popularne w ostatnich latach. Kijek do selfie HAMA ma trwałe i silne mocowanie, wysuwane części w celu zwiększenia kąta przechwytywania obrazu, a także jest wyposażone w przycisk do sterowania migawką aparatu. Kij do selfie, w przeciwieństwie do monopodu, został stworzony specjalnie dla telefonów, co oznacza, że kijek do selfie HAMA obsługuje różne systemy operacyjne. Mogą współpracować zarówno z urządzeniami iPhone, jak i Android.

Kijek do selfie HAMA pozwala nam uzyskać lepszą jakość zdjęcia. Trudno zrobić sobie zdjęcie na tle pięknego krajobrazu. Tymczasem jeśli umieścimy telefon 1-1,5 metra od użytkownika, to możemy uzyskać świetne ujęcie.

Czym jest Hama Selfie Stick 57 BT?

Hama Selfie Stick 57 BT ze względu na swój kompaktowy format jest idealny na wakacje, wędrówki i wycieczki. Może być wykorzystywany do zdjęć i filmów typu selfie, blogowania. Optymalne wysunięcie ramienia, pozwala na robienie selfie. Sygnowany przez Hama, Selfie Stick 57 BT został wyposażony w system rowków, który zapobiega skręcaniu się urządzenia i wypadaniu telefonu.

Hama Selfie Stick 57 BT

Selfie Stick Hama 57 - zalety

Selfie Stick Hama 57 jest wyposażony w szybki i trwały klips do smartfona, który pozwala na szybki montaż urządzenia. Obrotowy uchwyt na smartfon służy do zastosowania urządzenia do formatu pionowego i poziomego. Antypoślizgowy gumowy uchwyt zapewnia pewny chwyt. Selfie Stick Hama 57 jest wyjątkowo elastyczny. Nadaje się dla smartfonów o szerokości od 6,0 do 8,5 cm (format poziomy). Uchwyt z klipsem sprężynowym zapewnia pewien chwyt, z żebrowanymi gumowymi podkładkami na powierzchniach styku, aby chronić smartfon.

Selfie Stick Hama 57 wyróżnia kompaktowa konstrukcja. Długość, min. / Maks.: 16/57 cm. Został też wyposażony w odłączany wyzwalacz Bluetooth do aparatów w smartfonach i tabletach. Połączenie Bluetooth odbywa się bezpośrednio ze smartfonem, bez konieczności instalowania dodatkowej aplikacji. Zapewnia niezwykłą perspektywę dla zdjęć i selfie. Jest niezależny od trybu samowyzwalacza. Zwiększoną stabilność, gwarantują wysuwane nogi statywu (np. przy użyciu drążka teleskopowego)

HAMA Funstand 57 - Opinie klientów

Jakie jeszcze zalety ma sygnowany przez Hama Funstand 57. Opinie użytkowników wskazują zwłaszcza na wygodne połączenie bezprzewodowe przez sieć Bluetooth.

Podłączanie bezprzewodowego kijka selfie do smartfonów, nie wymaga dodatkowych zabiegów i odbywa się w zaledwie kilku prostych krokach. Najpierw musisz włączyć zasilanie selfie sticka, poczekać, aż lampka wskaże, że drążek jest gotowy do połączenia. Następnie aktywować moduł Bluetooth w gadżecie mobilnym i sparować je. Aktywność sieciowa Bluetooth umożliwia zdalne sterowanie kamerą zamontowaną na statywie.

Na co jeszcze pozwala Hama Funstand 57. Opinie wskazują na wygodny pilot, który jest dołączony do urządzeń typu premium. Jest on znacznie wygodniejszy w użyciu niż dotykanie palcami przycisku na trzonku selfie sticka. Bezprzewodowy kontroler można zamontować na uchwycie statywowym lub trzymać osobno. Odczepienie kijka do selfie od smartfona, umożliwia sterowanie migawką aparatu urządzenia mobilnego przez gniazdo audio 3,5 mm. W odróżnieniu od wielu selfie sticków Funstand 57 zawsze poprawnie rozpoznaje podpięte do niego urządzenie. Dzięki temu można go stosować z każdym modelem smartfona.