Słuchawki douszne HAMA Freedom Light TWS – recenzja i opinie użytkowników

image

Słuchawki HAMA od lat skutecznie konkurują na rynku z modelami produkcji koreańskiej czy chińskiej. Nowy model Freedom Light TWS jest nie tylko wygodniejszy, ale też trwalszy niż potencjalni konkurenci.

Słuchawki bezprzewodowe Hama - Główne cechy

Bezprzewodowe słuchawki Hama zapewniają maksymalną swobodę ruchów. Słuchawki bezprzewodowe Hama są wyposażone w czujnik z intuicyjną obsługą. Obsługuje asystentów głosowych Siri i Google Assistant: po sparowaniu sterowanie dotykowe umożliwia bezpośredni dostęp do smartfona. Dzięki wbudowanemu mikrofonowi możesz łatwo przełączać się między odtwarzaniem muzyki a odbieraniem połączenia.

Słuchawki bezprzewodowe Hama można ładować w ruchu. Ładowanie stacji dokującej odbywa się przez złącze USB-C. Mają automatyczne włączanie i automatyczne parowanie

Słuchawki Hama Bluetooth – zalety modelu

Słuchawkami Bluetooth można sterować intuicyjnie za pomocą poleceń głosowych i sterowania dotykowego. Słuchawki Hama Bluetooth łączą w sobie ekscytujący dźwięk i stylowy wygląd. Dzięki nowoczesnemu kształtowi słuchawki dobrze dopasowują się do ucha.

Niezależnie od tego, czy jesteś w drodze do pracy, pędzisz przez miasto, czy spacerujesz po parku, korzystanie ze słuchawek bezprzewodowych jest znacznie wygodniejsze. Dzięki automatycznemu parowaniu słuchawki Bluetooth łączą się ze smartfonem w bardzo krótkim czasie. Jeśli słuchawki zostały już sparowane z telefonem, wystarczy wyjąć słuchawki z etui ładującego, a smartfon i słuchawki automatycznie połączą się ze sobą. Połączenie przez Bluetooth 5.1 jest znacznie bardziej energooszczędne. Zwiększa to żywotność baterii i zapewnia nieprzerwany bezprzewodowy dźwięk przez wiele godzin. Słuchawki Hama Bluetooth zapewniają pod tym względem maksymalny komfort.

Słuchawki douszne HAMA Freedom Light TWS

Słuchawki douszne HAMA Freedom Light TWS - Łatwość obsługi

Kiedy dzwoni twój telefon, to, zamiast szukać smartfona, wystarczy dwukrotnie nacisnąć czujnik dotykowy, aby odebrać połączenie. Słuchawki douszne HAMA Freedom Light TWS mają wbudowany mikrofon. To oznacza, że możesz używać słuchawek jak zestawu słuchawkowego Bluetooth do rozmów telefonicznych. Czujnik dotykowy umożliwia sterowanie całym panelem. Jest to rozwiązanie intuicyjne i oszczędza kłopotów przy szukaniu przycisków. Poszczególne funkcje smartfona, takie jak przyjmowanie i odrzucanie połączeń, rozłączanie czy sterowanie odtwarzaniem muzyki, są możliwe do wykonania z wykorzystaniem słuchawek. Słuchawki douszne HAMA Freedom Light TWS mają też system regulacji dźwięku za pomocą poleceń głosowych.

Hama Freedom Light - Opinie użytkowników

Poważnym atutem jest trwałość i odporność, jaką cechują się słuchawki Hama Freedom Light. Opinie użytkowników potwierdzają, że obudowa jest odporna na uszkodzenia mechaniczne i zarysowania, które mogą wynikać z codziennego użytkowania słuchawek. Trwałość to jednak nie jedyna cecha, na jaką zwracają uwagę klienci słuchawek Hama Freedom Light. Opinie użytkowników często dotyczą też czasu pracy. Słuchawki bez ładowania mogą działać nawet do 28 godzin.

Stacja ładująca jest na tyle niewielka, że możesz zabrać ją ze sobą wszędzie. Można ją następnie użyć do kilkukrotnego naładowania słuchawek Bluetooth. Czas odtwarzania muzyki wynosi 7 godzin przy całkowicie naładowanych słuchawkach bezprzewodowych i do 28 godzin, jeśli ładujesz je w mobilnej stacji dokującej ze wbudowaną baterią. W tym celu wystarczy umieścić słuchawki w ładowarce – nie jest wymagane żadne zewnętrzne źródło zasilania. Ładowarka ma złącze USB-C i można ją ładować za pomocą kabla USB-C.