Ładowarka indukcyjna Baseus Qi 15W – recenzja i opinie użytkowników

image

Ładowarka indukcyjna Baseus Qi 15W to jeden z flagowych produktów firmy Baseus. Jakie są jej zalety i możliwości?

Jak działa ładowarka indukcyjna Baseus 15W?

Ładowarka Baseus Card 15 W ma funkcję szybkiego ładowania, która pozwala na 40% szybsze ładowanie. Działa tylko z modelami obsługującymi tę funkcję. W innych przypadkach obowiązuje standardowa prędkość ładowania bezprzewodowego.

Ładowarka indukcyjna Baseus 15W swoim kształtem i rozmiarem przypomina kartę bankową, ma zaledwie 0,3 cm grubości. Powierzchnia styku wykonana jest ze szkła hartowanego, a reszta korpusu ze stopu cynku. Dzięki zastosowaniu tych materiałów obudowa jest mocna, niezawodna i nie nagrzewa się nadmiernie podczas użytkowania. Do tylnej części urządzenia przyklejone są cztery podkładki, dzięki czemu ładowarka indukcyjna Baseus 15W nie ślizga się po gładkiej i równej powierzchni. Ładowarka jest też chronione przed kurzem i wilgocią wewnątrz obudowy zgodnie ze standardem IP67.

Baseus Qi 15W – opcje ładowania

Aby naładować telefon, podłącz kabel Baseus Card USB do dowolnego źródła zasilania: zewnętrznej baterii, laptopa lub zasilacza. Następnie umieść telefon na platformie. Nie musisz szukać optymalnej pozycji smartfona, ponieważ cewka pokrywa cały obszar telefonu.

Jednocześnie nie jest konieczne zdejmowanie osłony, jeśli jej grubość wynosi 4 mm lub mniej. Ładowarka Baseus Qi 15W jest dostarczana z etui, na którego jednej stronie znajduje się warstwa kleju. Umieszczając w nim swoje urządzenie, możesz jednocześnie ładować telefon i spędzać czas w sieciach społecznościowych, grać w gry, odbierać połączenia lub pisać wiadomości.

Baseus Qi 15W obsługuje pięć trybów: 2,5W, 5W, 7,5W, 10W i 15W. Dla każdego urządzenia mobilnego określana jest optymalna moc. Dzięki funkcji automatycznego rozpoznawania obcych przedmiotów metalowych w bezpośrednim sąsiedztwie powierzchni styku łądowarka jest chronione przed przegrzaniem i przeciążeniem.

Baseus ładowarka indukcyjna 15W

Baseus ładowarka indukcyjna 15W - zastosowanie

Ponadto to urządzenie umożliwia ładowanie smartfonów i słuchawek obsługujących bezprzewodowe ładowanie Qi. Dzięki technologii ładowania bezprzewodowego Qi 2,5, można osiągnąć pełnie baterii w zaledwie dwie i pół godziny. Baseus ładowarka indukcyjna 15W automatycznie odcina zasilanie, gdy bateria jest w pełni naładowana.

Ładowanie indukcyjne Baseus Simple Magnetic z technologią Qi 15W 2A zapewni najbardziej efektywne ładowanie w najkrótszym czasie - maksymalna moc wyjściowa ładowania to aż 15W. Efektywna odległość między ładowarką bezprzewodową a smartfonem nie powinna przekraczać 6 mm od powierzchni ładowarki – dzięki temu nie trzeba zdejmować etui ze smartfona. Ponadto Baseus ładowarka indukcyjna 15W ma większą cewkę ładującą – która obejmuje większy obszar ładowania niż jego poprzednicy, zapewniając w ten sposób stabilne odnawianie mocy, niezależnie od położenia smartfona.

Baseus ładowarka indukcyjna 15W opinie użytkowników i design

Jakie dodatkowe atuty ma Baseus ładowarka indukcyjna 15W. Opinie użytkowników wskazuje na jej design. Front urządzenia wykonany jest z przezroczystego szkła hartowanego, a obudowa ze specjalnego stopu aluminium. Model ten będzie doskonale prezentował się w każdym wnętrzu. Z boku znajduje się wskaźnik LED. Dużą zaletą są też materiały, z jakich zbudowana jest Baseus ładowarka indukcyjna 15W. Opinie użytkowników podkreślają wytrzymałość urządzenia. Ładowarka jest wykonana z wysokiej jakości poliwęglanu i specjalnego stopu aluminium, dzięki czemu jest bardzo wytrzymała. Gwarantuje to trwałość, niezawodność ładowania. Ta ładowarka długo nam posłuży, w pełni spełniając swoje zadania.