Kable do telefonów Green Cell – recenzja i opinie użytkowników

image

Odpowiednio dobrany kabel do telefonu nie tylko zagwarantuje nam bezpieczeństwo, ale też może w znacznym stopniu wpłynąć na prędkość ładowania urządzenia.

Kabel Green Cell – Opinie użytkowników

Na rynku znajdziemy wiele produktów tego typu, ale najpopularniejszym jest kabel Green Cell. Opinie użytkowników najczęściej dotyczą wersji GC PowerStream USB-A - Lightning o długości 200 cm, który umożliwia do 3,5x szybsze ładowanie i bezproblemowy transfer danych

Kabel jest dostosowany do standardów szybkiego ładowania Ultra Charge i Quick Charge 3.0 pozwala naładować iPhone'a 11 / 12 / 13 Pro Max / Pro / Max / Mini / XS Max / XS / X / SE do 50% w zaledwie 30 minut. Jest również kompatybilny ze starszymi urządzeniami. Jakie jeszcze zalety ma kabel Green Cell. Opinie klientów wskazują na jego kompatybilność. GC Power Stream działa ze wszystkimi urządzeniami Apple. Jest też niezwykle wytrzymały i odporny. To efekt zastosowania wyjątkowo odpornego na ścieranie oplotu oraz metalowych osłon, które skutecznie zabezpieczają oba wtyki przed złamaniem

Green Cell kabel USB-C – zalety

Płaski kabel USB-C GCmatte 25 cm został tak zaprojektowany, aby zapewnić najszybsze ładowanie. Wzmocnione, kilkukrotnie trwalsze mocowanie końcówki - dodatkowo płaski kształt kabla sprawia, że jest on dużo bardziej odporny na uszkodzenia mechaniczne. Podobnie jak inne kable tej firmy, także Green Cell kabel USB-C ma obsługę szybkiego ładowania m.in. Quick Charge 3.0, GC Ultra Charge, Samsung AFC, Huawei FCP/SCP oraz transfer danych z prędkością 480Mbps.

Green Cell kabel USB-C ze względu na swoją długość – 25 centymetrów jest praktyczny w codziennym użytkowaniu. Idealnie sprawdzi się m.in. do ładowania smartfona powerbankiem na zewnątrz

Green Cell kabel Lightning

Green Cell kabel Lightning – najszybsze ładowanie

Produkowany przez Green Cell, kabel Lightning ma oficjalny certyfikat i chip Apple MFi, co gwarantuje jego jakość i perfekcyjne działanie z każdym kompatybilnym urządzeniem Apple. Sygnowany przez Green Cell kabel Lightning umożliwia szybkie ładowanie urządzeń iPhone i iPad wyposażonych w złącze Lightning. Wystarczy podłączyć kabel do zasilacza USB-C o mocy od 18W do 87W, aby cieszyć się nawet 2x szybszym ładowaniem urządzeń.

Zastosowanie złączy Lightning i USB-C w jednym kablu otworzyło drogę do bezpośredniego połączenia smartfonów iPhone z ultrabookami wyposażonymi w port USB-C. Pozwala to na podłączenie iPhone'ów do iPadów i MacBooków, co umożliwia nie tylko ładowanie smartfona, ale także synchronizację danych pomiędzy urządzeniami.

Oplot kabla wykonany jest z wytrzymałego polipropylenu, dzięki czemu skutecznie chroni kabel przed uszkodzeniami mechanicznymi i rozdarciem. Dodatkowo zastosowanie nici kevlarowych biegnących wzdłuż drutów zapobiega ich pękaniu. Spawane laserowo metalowe osłony wtyków chronią złącza przed przypadkowym złamaniem, a wielopoziomowe zabezpieczenie przewodów zapewnia bajeczne funkcjonowanie bez żadnych zakłóceń.

Green Cell kabel Lightning – Opinie użytkowników

Jakie jeszcze zalety ma produkowany przez Green Cell, kabel Lightning. Opinie użytkowników wskazują na szybkie przesyłanie i synchronizację danych pomiędzy urządzeniami z szybkością 480 Mb/s, co odpowiada przesłaniu 150 zdjęć w zaledwie 5 sekund.

Nowy port zastępuje 30-stykowe złącze, które można znaleźć w poprzednich modelach iPhone'a i zawiera zastrzeżoną technologię. Co jeszcze oferuje sygnowany przez Green Cell kabel Lightning. Opinie klientów wskazują jasno, że wielką zaletą konstrukcji kabla Lightning jest to, że może być dopasowany do urządzenia z systemem iOS w dowolnej orientacji. W przeciwieństwie do standardowego złącza micro-USB, a nawet 30-pinowego portu Apple, nie musisz ustawiać boków, tak aby kabel do nich pasował.