Ładowarki samochodowe HAMA – recenzja i opinie użytkowników

image

Ładowarki Hama pasują do wszystkich smartfonów obsługujących ten rodzaj ładowania. Są małą platformą, na której wystarczy położyć smartfon, aby się naładować.

Ładowarka samochodowa Hama USB-C 30W – stworzona do szybkiego ładowania

Bateria to wciąż jeden z najsłabszych punktów każdego smartfona. Technologia ekranów i mikroprocesorów ewoluowała w takim kierunku, że dziś mamy w kieszeniach prawdziwe laptopy, a baterie, które muszą dźwigać coraz większe obciążenie, wciąż są na podobnym poziomie technologicznym, co kilka lat temu. Ładowarka samochodowa hama usb-c 30w jest rozwiązaniem tych problemów.

Ładowarka samochodowa hama usb-c 30w, dzięki USB-C i Power Delivery, pozwala nam naładować 50% baterii naszego iPhone'a w zaledwie 30 minut.

Ładowarka samochodowa iPhone Hama – specyfikacja

Nowe ładowarki Hama USB-C mają moc ładowania 18 W (3 A), czyli minimum wymagane przez Apple, aby skorzystać z szybkiego ładowania nowych modeli iPhone'a, w tym iPhone'a 8/8 Plus, X, XR, XS i XS Maks. Do tego niezbędne jest nie tylko posiadanie ładowarki, ale musimy też skorzystać z kabla USB-C na Lightning obsługującego Power Delivery (PD), który oferuje nam Hama.

Ładowarka samochodowa iphone Hama jest idealna do szybkiego ładowania iPhone'a w drodze do pracy lub domu, dzięki czemu, możesz naładować telefon od 0% do 50% w zaledwie 30 minut. Ładowarka samochodowa iphone Hama pozwala nam naładować dowolny model iPada, nawet najnowsze modele iPada Pro 11 i 12,9 cala. Ładowarka ma takie same właściwości jak ładowarka samochodowa.

Ładowarka samochodowa Hama USB-C 30W

Hama ładowarka samochodowa do laptopa – kiedy jest przydatna?

Oprócz kompatybilności z szybkim ładowaniem Apple, Hama ładowarka samochodowa do laptopa, może być używana z innymi markami, takimi jak Samsung, Huawei czy LG, będącymi kompatybilnymi z Qualcomm Quick Charge 3.0 / 2.0.

Hama ładowarka samochodowa do laptopa jest podzielona na port USB-C i USB-A, z których tylko port USB-C osiąga określoną maksymalną moc 65 W przy 20 V/3,25 A. Port USB-A ma moc maksymalnie 18 W. Jeśli użyjesz obu portów jednocześnie, moc wyjściowa portu USB-C zostanie zmniejszona do 45 W. Obsługiwane są Power Delivery i Quick Charge 3, jednak brak PPS, co czyni go mniej odpowiednim dla smartfonów Samsung.

Portu USB-A jest używana do naprzemiennych smartfonów, np. Xiaomi Mi 11, który przy 18W nabiera prawie 25% swojego naładowania w 15 minut.

Ładowarka samochodowa HAMA - Opinie użytkowników

Jakie jeszcze zalety ma ładowarka samochodowa HAMA? Opinie użytkowników wskazują na wygodę użytkowania. Ładowarka hama MagCharge jest wyposażona w magnetyczny krążek, który można przymocować z tyłu smartfona iPhone. Dołączony jest do niego biały kabel USB-C o długości ok. 1m. Wykonanie wydaje się być wysokiej jakości i nie odbiega od obowiązujących standardów. Na co jeszcze pozwala ładowarka samochodowa HAMA. Opinie pozytywne można też przeczytać na temat samego procesu ładowania.

Ładowarka ładuje dwukrotnie mocą 10W, czyli łącznie 20W. Jednak cewki Qi obsługują tylko 10 W każda. Xiaomi Mi 11 i iPhone 11 ładują się bezprzewodowo w tym samym czasie, ale przy 10 W odpowiednie ładowanie zajmuje nieco więcej czasu. Jeśli ładowanie się zakończy, dioda zaświeci się na niebiesko, jeśli urządzenie z jakiegoś powodu nie zadziała, to dioda zaświeci się na czerwono. Urządzenie pozwala stosunkowo szybko naładować do dwóch urządzeń z równą mocą. Ładowarka samochodowa HAMA jest szczególnie polecana, jeśli posiadasz gadżety obsługujące Qi, takie jak na przykład Soundcore Life P3 oraz nowoczesne modele smartfonów, które obsługują ten rodzaj technologii.