Ładowarki samochodowe Baseus – recenzja i opinie użytkowników

image

Ładowarki samochodowe Baseus zyskały duże uznanie klientów ze względu na swoje możliwości i szybkość ładowania.

Ładowarka samochodowa Baseus Dual QC3.0 - zalety

Kompaktowa ładowarka samochodowa Baseus Dual QC3.0 umożliwia jednoczesne ładowanie dwóćh gadżetów. Dzięki niej nie musisz wyłączać rejestratora, aby naładować telefon. Dzięki obsłudze standardu Quick Charge 3.0 podłączone urządzenia będą ładować się wielokrotnie szybciej.

Ładowarka samochodowa Baseus Dual QC3.0 jest zasilany napięciem 12-24 V. Nadaje się zarówno do samochodów osobowych, jak i ciężarowych. Aby naładować telefon, musisz włożyć adapter do zapalniczki, a następnie podłączyć kabel USB do jednego z jego złączy.

Oba porty wyjściowe USB działają w standardzie Quick Charge 3.0 i mogą ładować urządzenia cztery razy szybciej niż zwykłe ładowarki i 27 procent szybciej niż QC 2.0. Gdy ładowarka pracuje, oba złącza wyjściowe świecą delikatnym niebieskim światłem. Podświetlenie nie odwraca uwagi, a o zmroku pomaga w szybkim podłączeniu i odłączeniu smartfona od zasilacza.

Baseus Ładowarka samochodowa iPhone – wymiary i design

Czym wyróżniają się ładowarki Baseus? Ładowarka samochodowa iPhone ma wymiary 94 x 55 x 30 milimetrów (bez wtyczki zasilania) i waży 220 gramów. Obudowa jest typowa dla zasilaczy z technologią GAN, więc jest dość kompaktowa. Wykonanie jest dobre, co wyróżnia modele firmy Baseus. Ładowarka samochodowa iPhone ma korpus z matowym wykończeniem, odpornym na zarysowania i kurz. Kopertę obramowano z przodu i z tyłu dwoma gładkimi elementami z tworzywa sztucznego, których błyszcząca powierzchnia prezentuje się niezwykle elegancko. Logo producenta umieszczono dyskretnie w prawym górnym rogu. Właściwości ładowania są wydrukowane na spodzie obok wtyczki zasilania. Ze względu na pionowo mocowaną wtyczkę zasilania, zasilacz Baseus zajmuje zawsze dwa złącza w listwie zasilającej, o ile nie jest podłączony na zewnątrz.

Ładowarka samochodowa Baseus 65W

Uniwersalna ładowarka samochodowa Baseus 65W

Uniwersalna ładowarka samochodowa Baseus 65W jest kompatybilna z prawie każdym urządzeniem, które ładuje się kablem USB. Ładowarka samochodowa Baseus 65W posiada dwa porty USB-C i jeden port USB-A, przez które do urządzeń końcowych ma zostać dostarczona łącznie 120 watów mocy ładowania. Taka ładowarka jest polecana np. użytkownikom, którzy chcą w podróży naładować dwa laptopy przez USB-C. Taka przejściówka do ładowania jest oczywiście również praktyczna, jeśli chcesz jednocześnie ładować smartfona z technologią szybkiego ładowania i laptopa.Możliwe są następujące konfiguracje: Korzystanie z jednego portu: 100 W przez USB-C 30 W przez USB-A Korzystanie z dwóch portów: USB-C 60 W + USB-C 60 W USB-C 60 W + 30 W USB-A Korzystanie z trzech portów: Port USB-C 1 60 W + port USB-C 2 30 W + USB-A 30 W.

Baseus ładowarka samochodowa. Opinie użytkowników

Jakie jeszcze zalety ma Baseus ładowarka samochodowa? Opinie użytkowników wyraźnie wskazują na jej uniwersalny charakter. Wszystkie smartfony z Qualcomm Quickcharge, USB Powerdelivery i wewnętrznymi technologiami szybkiego ładowania firm Samsung, Apple i Huawei mogą być obsługiwane przez Baseus ładowarka samochodowa. Opinie wskazują też na łącza szybkiego ładowania. Oba złącza obsługują protokoły szybkiego ładowania, z jedynym ograniczeniem mocy wyjściowej: USB-A - 18W, typC - 65W.

Pomiędzy złączami znajduje się mały wyświetlacz, który naprzemiennie wyświetla napięcie sieci, napięcie i prąd na złączach. Dzięki swoim kompaktowym wymiarom (34*68mm) ładowarka samochodowa nie będzie wystawać ponad zapalniczkę i nie zajmie dużo miejsca.