Hama Powerbank 24000mAh – recenzja i opinie użytkowników

image

Wielu posiadaczy smartfonów, „inteligentnych” zegarków i słuchawek bezprzewodowych decyduje się na zakup powerbanka. Jednym z lepszych, dostępnych w sklepach jest produkowany przez firmę Hama - Powerbank 24000mAh.

Powerbank Hama - Opinie użytkowników

Zewnętrzna bateria przenośna, zwana także powerbankiem, to przenośne urządzenie magazynujące energię, które umożliwia ładowanie różnych urządzeń (smartfonów, słuchawek, zegarków itp.). Jednym z lepszych, dostępnych urządzeń tego typu, jest powerbank Hama. Opinie użytkowników podkreślają takie jego zalety jak:

  • Duża szybkość pracy.
  • Mały rozmiar.
  • Łatwość użycia.
  • Uniwersalność, kompatybilność z różnymi nowoczesnymi urządzeniami.

Kolejnym znaczącym plusem powerbanku jest brak ograniczeń w korzystaniu ze smartfona podczas ładowania. Wystarczy po prostu podłączyć przenośny akumulator do rozładowanego gadżetu. Wiele urządzeń tego typu ma wysoką cenę, ale nie dotyczy to powerbank Hama. Opinie klientów podkreślają korzystną cenę w stosunku do jakości.

Hama Supreme 24HD - Test urządzenia

Jakie opcje połączeń oferuje Hama Supreme 24HD? Możesz ładować power bank Hama przez port wejścia. Często odbywa się to za pomocą złącza micro USB. W niektórych przypadkach port micro-USB może być również używany jako wyjście, które można wykorzystać do zasilania urządzenia końcowego. Jakie jeszcze wyjścia ma Hama Supreme 24HD? Test wskazuje na wysoką wydajność wyjścia USB-A. Jednak to wyjście nie oferuje tak dużej szybkości i wydajności ładowania jak analogiczne złącze USB-C, jakie ma Hama Supreme 24HD. Test potwierdził, że ładowane z tego wyjścia telefony, o 50% szybciej się regenerują.

Hama Powerbank 24000mAh

Urządzenie Hama Powerbank 24000mah - Opinie na temat jakości

Powerbanki Hama są wyposażone w diody LED, które świecą, wskazując aktualny stan baterii. Po pełnym naładowaniu wszystkie lampki powinny się świecić. Malejąca liczba kontrolek pozwala wnioskować o pozostałej pojemności baterii. Na przykład, jeśli tylko jedna z czterech diod LED nadal się świeci, akumulator jest naładowany tylko w jednej czwartej. To niezwykła wygoda, jaką gwarantuje nam Hama Powerbank 24000mah. Opinie na temat tej funkcji potwierdzają jej przydatność.

Jeśli jedna z ostatnich diod miga, może to oznaczać, że bateria jest bliska całkowitego rozładowania i należy ją jak najszybciej podłączyć do sieci. Jeśli powerbank jest podłączony do zasilacza, diody LED również migają i pokazują postęp ładowania. Taką wygodną funkcję ma nie tylko Hama Powerbank 24000mah. Opinie wskazują jednak, że to w tym urządzeniu system informowania o stanie baterii, jest optymalnie zaprojektowany.

Powerbank Hama Supreme 24HD 24000mAh - Opinie o zaletach urządzenia

Jakie zalety ma powerbank Hama Supreme 24HD 24000mAh? Opinie użytkowników często wskazują na ogniwa baterii. Te mają dużą gęstość i sprawiają, że budowa urządzenia jest bardziej zwarta i lżejsza niż w przypadku zwykłych ogniw. Certyfikowane ogniwa gwarantują najwyższy standard bezpieczeństwa i najwyższą jakość. Zoptymalizowany proces ładowania dba o baterię, wydłużając tym samym czas pracy.

Akumulator jest dużym atutem powerbank Hama Supreme 24HD 24000mAh. Opinie ekspertów podkreślają, że ten może jednocześnie ładować dwa urządzenia peryferyjne, a szybkie i wygodne połączenie zapewnia wtyczka USB-C, z której można korzystać na obu końcach. Pojemnik na baterie ma miękką powierzchnię. Jednocześnie urządzenie ma zabezpieczenie przed przeciążeniem, ochronę przed głębokim rozładowaniem i ochronę przed zwarciem, co potwierdzają certyfikaty.