Baseus Bipow 20000mAh – recenzja i opinie użytkowników

image

Ewolucja urządzeń elektronicznych sprawiła, że coraz częściej nawet wydawałoby się zwykły telefon, jest wielofunkcyjnym urządzeniem, na którym możemy nie tylko obsługiwać podstawowe funkcje urządzenia, ale też oglądać filmy czy słuchać muzyki. Aby to było możliwe, telefon musi być oczywiście naładowany. Tu idealnie sprawdzi się powerbank.

Powerbank Baseus - Opinie użytkowników

Istnieje kilka głównych cech, które decydują o trwałości i jakości powerbanku. Należy zwrócić na nie uwagę przy wyborze urządzenia. Pierwszym ważnym aspektem jest pojemność. To od niej zależy jakie gadżety można ładować i jak często można to robić. Aby określić wymaganą pojemność, wystarczy pomnożyć przez 2 pojemność baterii urządzenia, którą planuje się naładować za pomocą powerbanku.

Dla większości urządzeń optymalnym wyborem będzie Powerbank Baseus. Opinie użytkowników wskazują, że najważniejszym wskaźnikiem charakteryzującym ten powerbank jest siła prądu. Od tego zależy szybkość działania baterii i jej kompatybilność z laptopami i tabletami. Power bank Baseus Bipow Digital Display 20000mAh 20W 3A z technologią QC3.0+PD3.0 to kompaktowy, elegancki, innowacyjny i wielofunkcyjny power bank o dużej pojemności 20000mAh, wykonany z wysokiej jakości materiałów. Ten Powerbank ma aluminiową obudowę, dzięki czemu nie istnieje tu ryzyko przegrzania urządzenia. Ekran do wyświetlania procentowego naładowania oraz wskaźników Volt i Amp to kolejna zaleta, jaką ma Powerbank Baseus. Opinie użytkowników wskazują, że funkcja ta jest niezwykle wygodna, podczas codziennego użytkowania urządzenia.

Dostępne są tu 4 porty: wejście/wyjście typu C, microUSB i 2 porty USB. Wszystkie porty obsługują QuickCharge.

Baseus Bipow 20000mAh - Opinie dotyczące wygody obsługi

Wygoda użytkowania to jeden z atutów, jaki ma powerbank Baseus Bipow 20000mAh. Opinie użytkowników, każą zwrócić uwagę na przycisk do włączania i przełączania wyświetlanych informacji. Gdy obciążenie jest zbyt duże, powerbank włącza się sam. Jednocześnie urządzenie nie wyłącza się przy niskim zużyciu (0,005W), co jest przydatne przy zasilaniu sprzętu o niskim poborze mocy.

Niewątpliwą zaletą jest uniwersalny charakter urządzenia Baseus Bipow 20000mAh. Opinie wskazują, że użytkownicy doceniają, że bateria zewnętrzna Baseus Bipow Digital Display 20000mAh 20W 3A z technologią QC3.0+PD3.0 jest wyposażona w 4 porty. 2 złącza można wykorzystać do ładowania Powerbanku (micro USB, USB Type-C PD) oraz 3 do urządzeń mobilnych (2 x USB QC 3.0, USB Type-C PD 3.0). Złącze USB Type- C może służyć do ładowania smartfona, tabletu czy głośnika bezprzewodowego, a także do ładowania samego akumulatora. Ta obecność portów umożliwi jednoczesne podłączenie do 3 gadżetów do ładowania.

Baseus Bipow 20000mAh

Baseus Power Bank 20000mAh - Opinie o szybkości ładowania

O jakości powerbanku decyduje szybkość, z jaką ładuje poszczególne urządzenia. Nie inaczej jest w przypadku Baseus Power Bank 20000mAh. Opinie użytkowników podkreślają zalety urządzenia w tym zakresie. Baseus obsługuje nowoczesne standardy szybkiego ładowania - Quick Charge 3.0, Power Delivery 3.0 ( Apple ), PD2.0, FCP/SCP ( Huawei ), AFC ( Samsung ), dzięki czemu proces ładowania jest kilkukrotnie szybszy. Klienci zwracają też uwagę na technologię Power Delivery 3.0 18W, w jaką został wyposażony Baseus Power Bank 20000mAh. Opinie użytkowników wskazują, że pozwala ona naładować do 50% baterii iPhone 11, iPhone 12 w zaledwie pół godziny.

Baseus Bipow 20000mAh - Opinie częstotliwości ładowania

Szybkość to nie jedyny wskaźnik, na który należy zwrócić uwagę. Ważne jest też to, ile razy można naładować dane urządzenie. Jak na tym tle prezentuje się Baseus Bipow 20000mAh? Opinie użytkowników wskazują, że bateria o pojemności 20000 mAh wystarczy do naładowania np: do 6,5 razy iPhone'a 8 lub do 4,5 razy iPhone'a 11 lub do 3 razy Mate 20. Technologia szybkiego ładowania 20 W to kolejny atut Baseus Bipow 20000mAh. Opinie wyraźnie podkreślają, żedDzięki takiej pojemności baterii nie musisz się martwić, że telefon wyczerpie się podczas podróży.